Registration Header
BUGÜN KAYIT OLUN!

Red Hat Summit Connect İstanbul 2021

Açık teknolojinin geleceği sizinle başlıyor. Red Hat Summit Connect, teknolojilerin pratik uygulamalarını, sektördeki en iyi örnekleri ve iş yapma biçimlerini dönüştürmenin farklı yollarını keşfetmek için sektör liderlerini gündemdeki konuları ele almak üzere bir araya getiriyor. Sanal olarak gerçekleşecek etkinliğimizde müşteri deneyimleri ve teknik sunumlar aktarılacak. Dijital yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, teknolojinin potansiyelini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak özel içerikler sizi bekliyor.

Şimdi Kayıt Olun!
DAHA ÖNCE KAYIT OLDUNUZ MU?

BAĞLAN

Ad
Soyadı
Şirket
Kurumsal E-posta
İletişim Numarası
Ülke
İş Departmanı
İş Rolü
Ikamet Şehri
Red Hat ürünleri, hizmetleri ve etkinlikleri hakkında sizi bilgilendirmek için kişisel bilgilerinizi kullanabilir.
Ürünler, hizmetler ve etkinlikler hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
Red Hat’in ürünleri, hizmetleri ve etkinlikleriyle ilgili (etkinlik davetleri de dahil) pazarlama içeriklerinin gönderilmesini istemiyorum.
Her e-postanın yanında yer alan aboneliği iptal etme bağlantısına tıklayarak veya tercih merkezinden izni kaldırarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Detaylar için Gizlilik Bildirimi’ni okuyabilirsiniz.

KAYIT OL

Katılımcılar, etkinliğe ve ilgili toplantılara veya yan etkinliklere katılmak için 18 yaşından büyük olmalıdır. Öğrenci katılımcılar için e-posta yoluyla özel izinler istenebilir ve önceden alınmalıdır.

Gizlilik bildirimi: Etkinlikle ilgili olarak topladığımız bilgiler Red Hat'in Gizlilik Bildirimi uyarınca işlenecektir. Gizlilik Bildirimi’nde ayrıntılı olarak açıklandığı üzere Red Hat, etkinlik hakkında size bilgi vermek için bilgilerinizi kullanabilir ve etkinlikle ilgili hizmetleri sağlayan hizmet sağlayıcılarla bilgilerinizi paylaşabilir. Bilgilerinizi Red Hat'e vermeniz, başka bir ülkeye aktarmayı içerebilir.

KAYIT OL