GİRİŞ YAPIN

Quarkus – Java için Yeni Bir Umut

şimdi talep üzerine

Abstract:

Monolitik uygulamalar Mikroservisler ve Serverless (Sunucusuz) gibi modern mimariler ortaya çıkıncaya kadar fiili standart olmuştur. Enterprise Java, bu modern, bulut temelli mimarilere tepki vermekte yavaş kaldı ve birçok yazılım geliştiriciyi diğer programlama dillerini ve yazılım çervçevelerini (framework) kullanmaya mecbur bıraktı.

Quarkus, Java standartlarını temel alan, hızlı önyükleme sürelerine ve düşük hafıza kullanımına sahip Kubernetes temelli bir Java teknolojisidir. Kubernetes gibi konteyner düzenleme platformlarında anında ölçeklendirme sunar.

Quarkus ile ilgili daha çok bilgi için : https://quarkus.io/

Kayıt olmadınız mı?:

Kayıt Olun!Konuşmacılar

Erkan Ercan

Senior Solutions Architect, Red Hat

Erkan Ercan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2001 yılında mezun olduktan sonra iş hayatına Yazılım Mühendisi olarak başladı ve Havelsan, Telenity ve Ericsson şirketlerinde yazılım ve çözüm mimarlığı görevleri aldı. Ericsson'dayken hem Türkiye'de hem de EMEA bölgesinde bir çok sistem entegrasyon ve transformasyon projelerinde çalıştı. Mayıs 2019’dan beri Red Hat Türkiye'de Uygulama Geliştirme (AppDev) ve Orta Katman ürünlerinden sorumlu Kıdemli Çözüm Mimarı olarak çalışmaktadır.

E-posta adresi

Password

Forgot Password?

Eğer "Giriş Yapılmıştır." mesajı aldıysanız, tekrar giriş yapmadan evvel 1 dakika bekleyiniz.


Kullanım Kuralları | Gizlilik Politikası | Bilgisayar ipuçları | Giriş Desteği

Giriş yaparak, kullanım şartları ve gizlilik politikası’nı kabul etmiş olursunuz.

© Copyright 2019 INXPO, Inc. Tüm hakları saklıdır.